DRB Hukuk 2016 Tüm Hakları Saklıdır

Rayhan Bozabalı Rayhan Bozabalı Rayhan Bozabalı Gülce Candemir Gülce Candemir
demo

EKİBİMİZ

DENEYİMLİ ve PROFESYONEL

Av. Rayhan BOZABALI

Av. Rayhan BOZABALI

1967 yılında İzmir’de doğdu. Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1992 yılında mezun oldu.

1990-1998 yılları arasında serbest ticaret ve özel sektör yöneticiliği yaptıktan sonra İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesi’nde 2003 yılında ihtisasını tamamlayarak 2009 yılına kadar İzmir Balçova 3 Nolu Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlama Merkezi’nde uzman hekim olarak çalıştı.

2007-2009 yılları arasında bu kurumda başhekimlik görevinde bulundu.

2003-2007 yılları arasında özel muayenehane hizmeti verdi.

2009 yılında memuriyet görevinden ayrılarak İzmir Özel Kent Hastanesi’nde çalışmaya başladı.

2013 yılında bu hastanedeki görevini ve hekimlik mesleğini bırakarak tüm enerjisini ve mesaisini Tıp ve Sağlık Hukuku alanındaki çalışmalarına yönlendirdi.

2008 yılında hukuk eğitimine başlayarak 2013 Haziran ayında mezun oldu. Aynı zamanda İzmir Üniversitesi ‘nde Sağlık Hukuku Yüksek Lisans Programına devam etmektedir.

Halen DRB AŞ. Yönetim Kurulu Başkanlığı ve  Bozabalı A.Ş yönetim kurulu başkan yardımcılığı  görevini yürüten; MEDİCO Sigorta Aracılık Hizmetleri  Ltd.Şti’nin kurucu ortağı olan; geçmişte serbest ticaret ve özel sektör yöneticiliği yapan; hekimlik mesleğini hem kamuda, hem muayenehanede hem de özel hastanede icra ederek kazandığı deneyimlerini hukuk eğitimi ve sağlık hukuku yüksek lisansı ile birleştirmeye karar veren Dr. Rayhan Bozabalı bu amaçla DRB TIP ve SAĞLIK HUKUKU DANIŞMANLIK HİZMETLERİ’ni kurarak   proje koordinatörlüğünü üstlendi.
Av. Gülce CANDEMİR / Sağlık Hukuku Bilim Uzmanı

1992 yılında İzmir'de doğdu. Yaşar Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden 2015 yılında mezun oldu.

Hukuk fakültesinden mezun olmasının ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Ensitüsü'nde Sağlık Hukuku alanında yüksek lisans yaptı. Yargı Kararları Çerçevesinde Tıbbi Müdahalenin Hukuka Uygunluğu konulu bir tez yazdı.

2015 yılında yüksek lisans eğitimine başlamasıyla birlikte Tıp ve Sağlık Hukuku alanında çalışmalara yöneldi.

Aynı zamanda İzmir Katip Çelebi Üniversitesi'nde Sağlık Kuruluşları Yöneticiliği alanında ikinci bir Yüksek Lisans programına devam etmektedir.

Av. Gülce CANDEMİR / Sağlık Hukuku Bilim Uzmanı

Av. Gülce CANDEMİR / Sağlık Hukuku Bilim Uzmanı


demo