DRB Hukuk 2016 Tüm Hakları Saklıdır

Rayhan Bozabalı Rayhan Bozabalı Rayhan Bozabalı Gülce Candemir Gülce Candemir
demo

BİZDEN HABERLER

BİZDEN HABERLER Listesi


SAĞLIK HUKUKUNDA MADALYONUN İKİ YÜZÜ VAR

Avukat Gülce Candemir, 'Madalyonun bir yüzünde doktor hakları, diğer yüzünde ise doktor hatalarından veya hastane organizasyonundan mağdur olan hastaların hakları var. Bizler iki tarafın da yanındayız' dedi İzmirli Avukat Gülce Candemir, meslekte daha çok sağlık hukuku alanında uzmanlaşmayı tercih ettiğini belirterek, 'Doktor mağdurlarını da, mağdur... Devamı için tıklayınız.

İZAHED

Değerli Üyelerimiz; Yönetim Kurulumuz'un 10.12.2014 tarihli toplantısında, derneğimizin Hukuk Müşavirliğine DRB Tıp ve Sağlık Hukuku Danışmanlık Hizmetleri Proje Koordinatörü Av. Dr. Rayhan Bozabalı getirilmiştir. Üyelerimiz, hukuki sorunlarını danışmak için, aşağıdaki iletişim bilgilerinden yararlanabilirler. Av. Dr. Rayhan Bozabalı 05323405760 ... Devamı için tıklayınız.

Başhekimdi, avukat oldu!

'Doktorun halinden doktor anlar' diyen Av. Dr. Rayhan Bozabalı 42 yaşından sonra Hukuk Fakültesine girip geçtiğimiz günlerde mezun olarak Avukat oldu. İZMİR-2007 senesine kadar uzman hekim olarak çalıştığı İzmir Balçova 3 Nolu Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlama Merkezi'nde 2 sene başkehimlik görevinde bulunan Bozabalı 1998 yılından sonraki 10 yılda sağlık... Devamı için tıklayınız.

demo